GranaProstan Powiększ do pełnego rozmiaru

GranaProstan

suplement diety

dla prostaty, serca, naczyń

100 kapsułek celulozowych na 25-50 dni

Więcej szczegółów

143,00 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 14 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 14 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 7,00 zł.


Uwaga - zmiana nazwy

Informujemy, że w miejsce produktów Eliksir z granatu oraz GranaPorstan ferment wprowadzamy Grana-Ferment płyn i kapsułki. Spowodowane jest to ujednoliceniem nazw produktów. Skład i jakość produktów pozostają bez zmian.

 

 

 

Kapsułki GranaProstan zawierają przefermentowany, liofilizowany (suszony przez zamrażanie) miąższ owoców granatu wzbogacony ekstraktem z winogron i solami magnezu. Na jedno opakowanie GranaProstan zużyto ok. 50 najlepszej jakości, świeżych, dojrzałych na słońcu owoców granatu.

 

Preparat stworzony dla skutecznego wspomagania działania prostaty. Polifenole zawarte w GranaProstan mają wpływ na spowolnienie wzrostu szkodliwego antygenu prostaty PSA.

 

Ponad 200 badań naukowych w ostatnich latach potwierdziło pozytywny wpływ owoców granatu na zdrowie.

 

Preparat ma wysokie stężenie bioaktywnych polifenoli, które są jednymi z najsilniejszych naturalnych antyutleniaczy. Dzięki dodatkowi ekstraktu z winogron korzystnie wpływa na stan serca i naczyń krwionośnych, co nie pozostaje bez znaczenia w przypadku niektórych męskich problemów.

 

Adnotacja – w  związku z zapytaniami Klientów spowodowanymi ukazaniem się gdzieś w mediach informacji o rzekomej szkodliwości preparatów z granatu (niekorzystny wpływ na wątrobę) informujemy, że wątrobie zaszkodzić może ekstrakt lub wywar ze zdrewniałych skórek lub kory granatu. Produkty Dr. Jacob’s są bezpieczne gdyż są wolne od takich substancji – zrobione są jedynie z soku i miąższu owoców granatu.

 

4 kapsułki (dawka dzienna) zawierają:

2,2 g przefermentowanego, liofilizowanego miąższu z owoców granatu, a w nim  około 1 200 mg bioaktywnych polifenoli z granatu.

 

GranaProstan stosuje się:

– dla prostaty,

– dla panów po 45 roku życia

– dla serca i naczyń

 

Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia:

– 2 kapsułki

– przy wzmożonym zapotrzebowaniu: 4 kapsułki.

 

Spożywać 20 min przed lub 2 godziny po posiłku.

Nie łączyć z posiłkami białkowymi lub zawierającymi tłuszcze zwierzęce.

 

Składniki:

koncentrat z granatu 84% (przefermentowany,   sproszkowany przez zamrażanie), ekstrakt z winogron, sole magnezu spożywczych kwasów tłuszczowych (pochodzenia roślinnego) jako środek przeciwzbrylający, dwutlenek krzemu jako środek przeciwzbrylający. Kapsułki pochodzenia roślinnego.

 

 

 

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zrównoważonej diety.